Yükleniyor...

ÇAĞRI MERKEZİ: 444 51 77Özel Avantajları

Periyodik Bakım Hizmeti

Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, MAYGOLD Filo Kiralama’yu aramanız yeterlidir. MAYGOLD Filo Kiralama, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım ve onarım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması MAYGOLD Filo Kiralama için önemlidir. Bu sebeple MAYGOLD Filo Kiralama, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, yetkili servislerde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı

MAYGOLD Filo Kiralama ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi MAYGOLD Filo Kiralama tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda 444 51 77 numaralı 7/24 Acil Yardım Hattını arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkânı bulursunuz.

İkame Araç Hizmeti

Aracınızın bakım ve onarımı aynı gün tamamlanamayacak ise ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. MAYGOLD Filo Kiralama’da ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

Lastik Değişim Hizmeti

MAYGOLD Filo Kiralama yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

MAYGOLD Filo Kiralama Güvencesi

Sahip olduğu finansal gücü sayesinde MAYGOLD Filo Kiralama, kiraladığınız araçlara rehin konulmaz, kira ödemeleriniz, teminat amacıyla bankalara temlik edilmez.

Kasko Güvencesi

MAYGOLD Filo Kiralama ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz tam kasko güvencesi sağlanır.

Ek Teminat

MAYGOLD Filo Kiralama, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

Sorunsuz Filo Yönetimi

Araçlarınızı MAYGOLD Filo Kiralama’dan kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri MAYGOLD Filo Kiralama sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın Zorunlu Trafik Sigortasını takip eder, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.